بار اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی

بار: اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی کشورهای عربی عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رییس کل بانک مرکزی اطمینان داده که قیمت ارز کم کردن می‌یابد/ صحبت‌های رییس‌جمه

یک عضو شورای پول و اعتبار اظهارداشت: جو روانی بر بازار ارز حاکم شده است و عده‌ای منفعت‌طلب و سودجو از این جو استفاده می کنند که صحبت‌های رییس جمهور این جو را از

رییس کل بانک مرکزی اطمینان داده که قیمت ارز کم کردن می‌یابد/ صحبت‌های رییس‌جمه

نماینده مجلس: رییس کل بانک مرکزی اطمینان داده که قیمت ارز کم کردن می یابد/ صحبت های رییس جمهور جو روانی حاکم بر بازار را شکست

عبارات مهم : بازار

یک عضو شورای پول و اعتبار اظهارداشت: جو روانی بر بازار ارز حاکم شده است و عده ای منفعت طلب و سودجو از این جو استفاده می کنند که صحبت های رییس جمهور این جو را از بین برد واطمینانی داد که کشور با کمبود ارز مواجه نیست

محمدرضا تابش نماینده مجلس و عضو شورای پول و اعتبار در گفت و گو با اعتمادآنلاین با اشاره به صحبت های رییس جمهور در گفت و گوی تلویزیونی اطراف زیاد کردن قیمت ارز، گفت: صحبت های آقای رییس جمهور می تواند راهگشا باشد. در هر صورت آقای رییس جمهور رییس قوه مجریه و دومین شخصیت کشور است و از زیر و بم قضایا و مسایل اطلاع دارد. ایشان در آن گفت وگو آمارهای خوبی در خصوص اینکه فروش نفتمان چقدر خواهد بود و قیمت دلار چقدر خواهد بود، ارائه کردند.

رییس کل بانک مرکزی اطمینان داده که قیمت ارز کم کردن می‌یابد/ صحبت‌های رییس‌جمه

وی ادامه داد: جو روانی بر بازار ارز حاکم شده است و عده ای منفعت طلب و سودجو از این فضا استفاده می کنند که صحبت های رییس جمهور این جو را از بین برد واطمینانی داد که کشور با کمبود ارز مواجه نیست و همه نیازهای ارزی کشور و مردم تامین خواهد شد. این مطلب بسیار خوبی بود که ایشان بیان کردند و امیدواریم با مجموعه اقداماتی که به وسیله مسئولین ذی ربط انجام می گیرد این ثبات بر بازار ارز و اقتصاد کشور حاکم شود.

این عضو شورای پول و اعتبار تصریح کرد: صحبتی با آقای لاریجانی داشتم و ایشان گفتند که رییس کل بانک مرکزی این اطمینان را داده که قیمت ارز پایین خواهد آمد و تثبیت می شود.

یک عضو شورای پول و اعتبار اظهارداشت: جو روانی بر بازار ارز حاکم شده است و عده‌ای منفعت‌طلب و سودجو از این جو استفاده می کنند که صحبت‌های رییس جمهور این جو را از

تابش در خصوص علت زیاد کردن قیمت دلار، خاطرنشان کرد: جو روانی و تبلیغات سوئی که علیه بانک ها می شود که پول به ارز یا طلا تبدیل شود، روال عادی عرضه ارز را مختل می کند. یک علت هم متاثر از سفر ها و تمهید مقدمات مردم جهت سفر عید نوروز هست. علت دیگر هم داد و ستدها و انتقال پول و تبدیل ارز هست. مجموعه این مسایل و موارد باعث می شود که شاهد زیاد کردن قیمت ارز باشیم.

وی افزود: مشخص است که بدخواهان و دشمن های ما نیز گرا می دهند. زمانیکه ترامپ می گوید کشور عزیزمان ایران ۴ ماه وقت دارد یعنی یک گرا که در مواضع و مسایل اقتصادی هم این مهلت و فرجه را در نظر بگیرند.

این نماینده مجلس یادآور شد: به صورت کلی می توان گفت مجموعه طرح ها و نقشه هایی که بدخواهان این ملت دارند و تبلیغاتی که ساماندهی شده است در جهت تزلزل در عرصه سیاست و اقتصاد کشور انجام می گیرد، جو روانی که حاکم شده است و شاید سوء تدبیر مسئولین باعث زیاد کردن قیمت ارز شده است هست. مجموع این عوامل دست در دست هم داده اند که این شرایط ایجاد شود ولی صحبت های مدیر جمهور صحبت های آرامش بخشی بود.

رییس کل بانک مرکزی اطمینان داده که قیمت ارز کم کردن می‌یابد/ صحبت‌های رییس‌جمه

تابش در پاسخ به اینکه با صحبت های رییس جمهور آیا شاهد کم شدن قیمت ارز خواهیم بود اظهارداشت: اگر برنامه درستی باشد باید قیمت ارز کم کردن پیدا کند و همانطور که آقای رییس جمهور گفت ما زمینه ای نمی بینیم که شاهد اینطور زیاد کردن قیمت ارز باشیم.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | مجموعه | رییس جمهور | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs