بار اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی

بار: اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی کشورهای عربی عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث فیلم رایانه دختر جوان، رضایت او را جهت رابطه نشان داد ، نجات اعدامی در یک قدمی مرگ

مرد جوانی به جرم تعرض به یک دختر در دادگاه به اعدام محکوم شد ولی هنگامی که جهت اجرای حکم در برابر چوبه دار قرار گرفته بود وکیل مدافع این محکوم 29 ساله توانست سن

نجات اعدامی در یک قدمی مرگ/ فیلم رایانه دختر جوان، رضایت او را جهت رابطه نشان داد

عبارات مهم : اعدام

مرد جوانی به جرم تعرض به یک دختر در دادگاه به اعدام محکوم شد ولی هنگامی که جهت اجرای حکم در برابر چوبه دار قرار گرفته بود وکیل مدافع این محکوم 29 ساله توانست سندی از رایانه دختر به دست بیاورد و متهم را از اعدام نجات دهد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:این دختر جوان اردیبهشت سال 94 شکایت کرده بود که مرد 29 ساله ای به نام غلام او را ربوده و در خلوتگاهش واقع در ماهدشت کرج به وی تعرض کرده است.

در پی این شکایت متهم جوان دستگیر شد در حالی که گزارش پزشکی قانونی هم نشان می داد متهم با دختر جوان رابطه داشته است براین اساس غلام به اتهام تجاوز به عنف در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد و قضات دادگاه او را به اعدام محکوم کردند.

فیلم رایانه دختر جوان، رضایت او را جهت رابطه نشان داد ، نجات اعدامی در یک قدمی مرگ

این حکم مورد تأیید قضات دیوانعالی کشور قرار داده شد و در حالی که جوان محکوم قرار بود هفته گذشته در ندامتگاه کرج اعدام شود ولی آینده وی با تلاش وکیل تسخیری اش طور دیگری رقم خورد. غلام را یک شبانه روز قبل از اجرای حکم به سلول انفرادی انتقال یافته کرده بودند ولی وکیلش با جمع آوری اطلاعاتی از سیستم رایانه دختر جوان توانست به قضات اجرای احکام ثابت کند جوان محکوم به فوت مرتکب تعرض به زور نشده است.

بسرعت پرونده جهت پیگیری دوباره به دادگاه کیفری یک استان البرز به ریاست قاضی رنجبر ارجاع شد و نمایش فیلمی که از رایانه دختر به دست آمده بود نشان داد این دختر با رضایت کامل خود تن به ارتباط داده است و به این ترتیب غلام از اعدام نجات یافت.

مرد جوانی به جرم تعرض به یک دختر در دادگاه به اعدام محکوم شد ولی هنگامی که جهت اجرای حکم در برابر چوبه دار قرار گرفته بود وکیل مدافع این محکوم 29 ساله توانست سن

وی گفت: زندگی دوباره ام را مدیون وکیلم هستم و در این چند روز که جهت اعدام با خودم خلوت کرده بودم فرصتی بود که توبه کنم وحالا بدون هیچ تردیدی دریافته ام که خداوند توبه مرا پذیرفته است من کارگر ساختمان هستم وتقریباً ده سالی است که از افغانستان به کشور عزیزمان ایران آمده ام و نمی دانستم با یک هوس شیطانی چه بلایی سرم می آید.

واژه های کلیدی: اعدام | ایران | دادگاه | رایانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs