بار اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی

بار: اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی کشورهای عربی عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث معمای قتل زن جوانی که جسدش در انباری پیدا شد

دوم مهر سال 91 و به‌دنبال کشف جسد زن جوان در انباری خانه، شوهرش به اتهام ارتکاب جنایت دستگیر شد. کارآگاهان نیز در تحقیقات جنایی دریافتند این زن قبل از فوت با شو

معمای قتل زن جوانی که جسدش در انباری پیدا شد

عبارات مهم : فرشته

دوم مهر سال 91 و به دنبال کشف جسد زن جوان در انباری خانه، شوهرش به اتهام ارتکاب جنایت دستگیر شد. کارآگاهان نیز در تحقیقات جنایی دریافتند این زن قبل از فوت با شوهرش اختلاف و مشاجرات شدید داشته هست.

ایران نوشت: خانواده مقتول هم ادعا کردند دخترشان به وسیله شوهرش به قتل رسیده است.فرشته- 41 ساله- مادر دو دختر 13 و دو ساله بود که به حال قهر منزل را ترک کرده ولی فردای آن روز شوهرش سیامک به پلیس خبر داده بود که جسد او را از داخل انباری پیدا کرده است.

معمای قتل زن جوانی که جسدش در انباری پیدا شد

پزشکی قانونی هم در بررسی ها، علت فوت قربانی را فشار بر گردنش تشخیص داد. در حالی که شوهر فرشته به اتهام قتل دستگیر شده است بود با گذشت چهار روز پزشکی قانونی در تشخیص دیگری اعلام کرد که علت فوت فرشته، مصرف قرص های مسموم کننده بوده هست. بر همین اساس سیامک از زندان آزاد شد تا اینکه محاکمه این مرد در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز شروع شد، ولی به خاطر اینکه هیچ مدرکی علیه متهم وجود نداشت قضات دادگاه با مشورت یکدیگر تصمیم گرفتند جهت تعیین وظیفه متهم مراسم قسامه برگزار کنند و از خانواده مقتول درخواست کردند 50 نفر شاهد را به دادگاه بیاورند تا قسم بخورند که فرشته به وسیله شوهرش کشته شده است است.

در آخر جلسه وکیل اولیای دم درخواست چهار ماه وقت جهت یافتن 50 شاهد کرد. سپس وکیل متهم هم مدعی شد با توجه به نظریه پزشکی قانونی هیچ مدرکی علیه این مرد وجود ندارد، ولی اولیای دم بعد از آخر وقت تعیین شده است نتوانستند شاهدانی را به دادگاه بیاورند بنابراین با موافقت خانواده مقتول قرار شد خود متهم در مراسم قسامه شرکت کند.بنابراین او باید درجلسه بعدی دادگاه، 50 بار در حضور قضات دادگاه قسم یاد کند که عامل قتل همسرش نبوده است.

واژه های کلیدی: فرشته | پزشکی | دادگاه | قانونی | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs