بار اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی

بار: اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی کشورهای عربی عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قطعی برق و آب کشور به حداقل می‌رسد

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توافقی که در نشست با وزیر نیرو صورت گرفته مقرر شد، طی روزهای آینده با حداقل قطعی برق و آب در کشور روبرو ‌شویم.

قطعی برق و آب کشور به حداقل می‌رسد

قطعی برق و آب کشور به حداقل می رسد

عبارات مهم : عمران

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توافقی که در نشست با وزیر نیرو صورت گرفته مقرر شد، طی روزهای آینده با حداقل قطعی برق و آب در کشور روبرو شویم.

به گزارش منزل ملت، محمدرضا رضایی کوچی در تشریح نشست روز چهارشنبه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به قطعی های مکرر آب و برق در سطح کشور امروز جلسه فوق العاده کمیسیون عمران با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و معاونان وی در حوزه آب و برق تشکیل شد.

قطعی برق و آب کشور به حداقل می‌رسد

وی با بیان اینکه دغدغه های نمایندگان مبنی بر اینکه قطعی برق و آب از قبل قابل آینده نگری بوده ، گفت: با توجه به اینکه در سال های اخیر درگیر خشکسالی هستیم و میزان کم کردن بارندگی ها از قبل قابل پیش بینی بود؛ کم کردن تولید برق نیز در کشور به کم کردن بارندگی ها بر می گردد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همچنین در این نشست این عنوان مطرح شد که آیا تمام هزینه های تولید برق باید به وسیله دولت پرداخت شود یا اینکه باید خوابیدن جهت حضور بخش خصوص فراهم شود، ادامه داد: متاسفانه حضور بخش شخصی در زمینه تولید برق بسیار کمرنگ است و به اندازه نیاز وقت جهت این بخش فراهم نشده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توافقی که در نشست با وزیر نیرو صورت گرفته مقرر شد، طی روزهای آینده با حداقل قطعی برق و آب در کشور روبرو ‌شویم.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچند که بعضی پرسشها و پرسشها به مدیریت و نحوه اداره کشور به وسیله مدیران اجرایی برمی گردد ولی در این شرایط سخت نیز مردم حاضر هستند جهت تامین نیازها کمک کنند.

واژه های کلیدی: عمران | کمیسیون | بارندگی | مجلس شورای اسلامی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs