بار اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی

بار: اسرائیل اسرائیل عربستان عربستانی کشورهای عربی عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی مردم از مصرف بی‌مورد آب پرهیز کنند

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به میزان کم کردن بارندگی در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار پرهیز مردم از مصرف بی‌رویه آب شد. .

مردم از مصرف بی‌مورد آب پرهیز کنند

مردم از مصرف بی مورد آب پرهیز کنند

عبارات مهم : ایران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به میزان کم کردن بارندگی در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار پرهیز مردم از مصرف بی رویه آب شد. .

به گزارش ایسنا، محمدحسین مقیمی در سومین بخش از دوازدهمین سفر شهرستانی خود به شهرستان شهریار در جمع مردم در مصلی این شهر با اشاره به میزان کم بارندگی در سالجاری خاطرنشان کرد: امسال میزان بارندگی در سطح استان ١٠٠میلیمتر بوده که در مقایسه با سال گذشته با کم کردن بارش روبرو بودیم و مردم باید از مصرف بی مورد آب اجتناب کنند.

مقیمی با ذکر این مطلب که در بخش بهداشت و تأمین آب شرب مردم کمبودی نداریم یادآور شد: به هیچ عنوان محدودیتی در تأمین آب شرب و مواردی که تأمین آب با سلامتی مردم سروکار دارد، نداریم ولی مردم نباید آب شرب را جهت مصارفی نظیر شستشوی ماشین و منزل استفاده کنند.

وی با تأکید بر عوض کردن الگو وشیوه آبیاری در بخش کشاورزی به منظور استفاده بهینه از آب خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی به منظور صیانت از منابع آب، باید الگوی آبیاری تحت فشار و قطره ای و همچنین کشت میوه هایی که به آب کمتری نیاز دارند را بین کشاورزان ترویج کنیم.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تأکید بر رویکرد توسعه محور و مبتنی بر رونق واحدهای صنعتی، خاطرنشان کرد: در بخش صنعت استفاده از پسآب تصفیه شده است را در دستور کار داریم که هم صنایع ما از رونق کافی برخوردار باشند و هم بتوانیم فرهنگ استفاده بهینه از آب را ترویج کنیم.

مقیمی در ادامه با ذکر این مطلب که همه رؤسا و مدیران کل، فرمانداران و بخشداران باید طرح تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار دهند، خطاب به فرمانداران افزود: فرمانداران، بخشداران و رؤسای دستگاه های اجرایی باید زمانی را مشخص کنند تا مردم بی واسطه پرسشها خود را مطرح کنند.

وی با اشاره به مسئله ترافیک شهریار افزود: گسترش و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین احداث قطارهای سریع السیر حومه ای در برطرف مسئله ترافیک راهگشاست و در زمینه توسعه خطوط ریلی بین شهرهای استان تفاهم نامه ای بین استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و شرکت راه آهن منعقد شده است است.

کاشت نهال به وسیله استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در بوستان صدف شهرستان شهریار

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در آستانه هفته منابع طبیعی و روز درختکاری محمد حسین مقیمی استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران در نخستین بخش از دوازدهمین سفر شهرستانی خود به شهرستان شهریار با حضور در بوستان صدف این شهر، دواصله نهال غرس کرد.

مردم از مصرف بی‌مورد آب پرهیز کنند

واژه های کلیدی: ایران | استفاده | فرمانداران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs